Skip to main content

Securitas Dijital Dönüşüm Yolunda İlerliyor

Güvenlikte bilgi lideri Securitas, teknoloji kullanıcısı şirketlerle teknoloji tedarikçilerini buluşturan TÜSİAD Sanayide Dijital Dönüşüm Programı’na (TÜSİAD SD2) katılarak, dijital dönüşüm yolunda yaptığı yatırımlarına bir yenisini daha ekledi.

Yayınlandı
02 Ekim 2019 20:17

TÜSİAD SD2 Programı kapsamında 10 Eylül Salı günü Sanayi-Teknoloji Entegrasyon Programı’nda (STEP) ön elemeyi geçen teknoloji tedarikçisi şirketler ile bir araya gelen Securitas, dijital çözüm ihtiyaçları için Arıkovanı Yazılımı firması ile eşleşerek, teknoloji odaklı projeler üzerinde çalışmalarını başlattı.

imagedhk2v.png

Securitas Teknoloji ve Ürün Geliştirme Müdürü Alper Seyhan “TÜSİAD SD2 programına katılmaktan ve birçok teknolojik ürün ve hizmet geliştiren firma ile tanışmaktan son derece memnunuz. Securitas olarak dijital dönüşüme yatırım yapmaya ve sektörümüzde fark yaratmaya devam ediyoruz. Bu uzun yolculuğumuz süresince bize eşlik edip, çözüm sunabilecek teknoloji tedarikçileri olduğunu görmek heyecan verici. Önümüzdeki dönemlerde eşleştiğimiz firma ile birlikte çalışıyor ve yeni projelerimizi başlatıyor olacağız” dedi.

Sanayide dijital dönüşüm temalı ilk kapsamlı program olma niteliğine sahip olan TÜSİAD SD2, Türkiye sanayisinde katma değeri yüksek üretimi ve küresel rekabet gücünün korunmasını mümkün kılacak teknolojik dönüşüm sağlamak ve sürdürülebilir kılmak için gerekli olan inovasyon ekosistemine katkı sağlamak amacıyla 2018 yılında hayata geçirilmiştir. Bu yıl ikincisi düzenlenen program sektörlerinde lider teknoloji kullanıcısı şirketlerle KOBİ ölçeğindeki teknoloji tedarikçilerini bir araya getiriyor. Birbirleriyle eşleşen şirketler beraber çalışarak ortak çözüm dosyaları hazırlıyorlar. Programda oluşacak başarı hikayeleri yıl sonunda yapılacak “Sanayide Dijital Dönüşüm Başarı Hikayeleri Töreni’nde kamuoyuyla paylaşılacak.