Skip to main content

Securitas’a Altın Lider Ödülü

Securitas Türkiye Ülke Başkanı Murat Kösereisoğlu, Altın Lider Ödülleri 2023’de en beğenilen 50 CEO arasında yer aldı.

Yayınlandı
28 Aralık 2023 08:17

KREA M.I.C.E. tarafından düzenlenen “Altın Lider 2023” de ödül aldı. Geleneksel olarak düzenlenen organizasyonda Securitas Türkiye Ülke Başkanı Murat Kösereisoğlu, bu sene de Türkiye’nin en beğenilen 50 CEO’su arasında yer aldı.

Altın Lider Ödülleri, demokratik bir seçim altyapısı ile kurgulanması, her iş insanının kendi beğendiği lideri aday gösterebilmesi sebebiyle ‘Türkiye’nin En Prestijli Liderlik Ödülleri’ olarak kabul ediliyor. İş hayatındaki tüm sektörlerin, tüm çalışanlarına, liderlerine açık olan ve ücretsiz olarak oy kullanılabilen yarışmada, her çalışanın ‘sadece bir oy hakkı’ bulunuyor ve SMS şifre altyapısı ile tekrar oy kullanımı engelleniyor. Kazanan liderler noter huzurunda yapılan değerlendirme ile açıklanıyor.

Ödülü değerlendiren Securitas Türkiye Ülke Başkanı Murat Köserisoğlu, “ Başarı ekip işidir, ben bu ödülü kar kış demeden zorlu koşullarda görevin başında olan 22 bin çalışma arkadaşım adına aldım. Securitas’ı Securitas yapan çalışanlarıdır, biz bugün geleceğin güvenliğine yön veren bir markaysak bu güçlü bir takım olarak doğru adımlarla, doğru yönde ilerlediğimiz için. Başarımızda emeği olan herkese teşekkür ediyorum ” dedi.

Daha fazla bilgi:

perakende.org

AA.com

Tourmag.com.tr

Altın Lider Ödülleri