Skip to main content

Securitas Türkiye'den haberler

  • Geçtiğimiz yıl gerçekleşen satın alma ile Securitas Grup şirketleri arasına katılan Tepe Güvenlik, Securitas ile birleşme süreçlerini tamamladı.  Faaliyetlerine Securias Alarm olarak devam edecek olan şirket, Securitas’ın global deneyimi ve bilgi birikimiyle teknoloji odaklı büyümesini sürdürecek. Securitas Alarm, hızlı, ulaşılabilir ve dijitalleşmiş güvenlik çözümleri sunmayı hedefliyor. 

sec alarm.png

  • Securitas Grup’un 2011 senesinde bünyesine katmış olduğu alanında en iyilerden olan güvenlik teknolojileri firması Sensormatic markasının Eylül 2022 tarihi itibariyle Türkiye’de Securitas Technology adıyla hizmet vermeye başladı. Dünyada 19 ülkede, 13 bin çalışanı ile 500.000’in üzerinde müşterisine güvenlik ve iş zekası teknolojileri sunan Securitas Technology, Türkiye’de de 40 binden fazla noktaya hizmet veriyor.

sectech.png

  • Securitas Türkiye, İstanbul Kültür Sanat Vakfı IKSV tarafından bu yıl 17.'si düzenlenen İstanbul Bienali, Beyoğlu, Fatih, Kadıköy ve Zeytinburnu ilçelerindeki sergi alanlarında gerçekleştirilen İstanbul Bienali’de sponsorlar arasında yerini aldı. Güvenlik hizmetiyle yer aldığımız İstanbul Bienali’ni ücretsiz olarak ziyaret edebilirsiniz. https://bienal.iksv.org/tr 
  • Fortune 500 Ödülümüzü aldık! Türkiye’nin önde gelen firmalarının ödüllerini aldığı geceye Securitas’ı temsilen Finans Koordinatörümüz Hakan Ilgar katılım göstererek ödülümüzü aldı. 2022 verilerine göre listede yine yerimizi almayı ve ülke ekonomisine, istihdamına katkıda bulunan markalar arasına girmeyi hedefliyoruz. https://www.fortuneturkey.com/fortune500
  • Securitas Grup tarafından 2010 yılından bu zamana kadar her iki yılda bir düzenlenen Securitas’ın tüm çalışanlarının katılımıyla Securitas’ı çalışmak için harika bir yer yapma amacıyla düzenlenen Çalışan Bağlılığı anketinin 11 Ekim – 8 Kasım tarihleri arasında uygulamaya konulacak.   Peakon firması tarafından ‘’ENGAGE’’ / SÖZ SİZDE’’ konu başlıklı SMS ve E-posta gönderilerek anket linki tüm çalışanlarla paylaşılacak.
  • Uzun bir aradan sonra yüze yüze toplantılara başladı. Bölge Müdürleri Toplantısı ile ilk adımını attığımız süreç İPOP ile devam etti. İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü’nün ev sahipliğinde İdari Personel Oryantasyon Programı İPOP 5-6-7 Ekim tarihlerinde Ankara, Genel Müdürlük ofisinde gerçekleştirildi. 2 yıl aradan sonra şimdi sıra Kickoff’ta. 11-12 Kasım tarihlerinde, İLS Koordinatörlüğü’nün ev sahipliğinde gerçekleştirilecek organizasyona dair bilgilendirmeler ilerleyen günlerde yapılacak.
  • Yoksa siz hala Securitas Türkiye’yi sosyal medya kanallarında takip etmiyor musunuz?

Oysaki Securitas Türkiye’nin dünyasını sosyal medya kanallarımızdan takip edebilir, Securitas’ta neler olduğuna dair bilgilerinizi güncelleyebilir, geçmişine de bir göz atabilirsiniz. Securitas dünyası keşfedilmek için hazır.

Hemen ziyaret edin!

imagexaub.png IN.jpg IG.jpg youtube.jpg

 

edk.png

Elif Duygu Koca

Kurumsal İletişim Müdürü