Skip to main content

Satış görüşmelerinizde Standart Kamera Sistemi

Satış görüşmelerinizde Standart Kamera Sistemi’nden bahsetmeyi unutmayın!

Gerçekleştirdiğiniz müşteri görüşmelerinizde, proje karlılığını destekleyecek, güvenlik çözümleri kurgularınızda maliyet avantajı sağlayabilecek ve diğer ürün ve hizmetlerimizle entegre şekilde kullanabileceğiniz standart kamera sistemini ön plana çıkartabilirsiniz.

Standart Kamera Sistemi, uzaktan veya yerel görüntü izleme amacı ile kullanılmakta olup sunduğumuz güvenlik çözümlerinin önemli bir parçasıdır. Herhangi bir olay anı için delil oluşturmanın yanı sıra gerek yerinde gerekse de uzaktan izlenerek alanın çevresindeki güvenlik durumunun takip edilmesine yardımcı olur. Video analiz ihtiyacı olmayan, yalnızca Securitas Uzaktan İzleme Merkezi tarafından yapılacak kontrollere dayanan her tür hizmet için kullanılabilir.

 

Standart Kamera Sistemi nasıl çalışır?

İç ve dış ortamlarda kullanılmak üzere projelendirilmiş güvenlik çözümlerinde, kurulduğu alanda sahip olduğu açıya göre etrafı izler ve otomatik kaydetme özelliği ile gece ve gündüz fark etmeksizin 7/24 kaydedilen görüntünün her saniyesinin tekrar izlenmesine olanak sağlar.

Standart Kamera Sistemi nerelerde kullanılabilir?

Apartman, bina, site veya tesislerin çevresinin giriş ve çıkış noktalarının izlenmesi, büro, fabrika, tesis çevresi, depo, yükleme bölgeleri, otopark ve garajlar, mağaza, iş yeri girişi-çıkış noktaları gibi basitçe görüntü kaydı alınması ve bu görüntülere yerelde veya uzaktan erişilmesi gereken her tür projede kullanılabilir. Securitas Uzaktan İzleme Merkezi tarafından uzaktan bağlanılarak görüntü almak sureti ile yürütülen her tür hizmeti gerçekleştirmek amacıyla kullanılabilir. (Video Analiz Yapmaz, Kameralar “Akıllı” değildir).

Diğer Teknoloji ve Uzaktan İzleme Hizmetleri ile nasıl entegre çalışır?

 • Dahili Alarm Sistemi ile Standart Kamera Sisteminin bulunduğu alanlarda Uzaktan Video ile Alarm Doğrulama Hizmeti’ni sunarak yanlış alarmların önüne geçilir. (Dahili Alarm Sistemi dedektöründen gelen alarm sinyali aynı alanı gören kamera sistemine Uzaktan İzleme Merkezi operatörü bağlantı kurarak görüntü üzerinden alarm sinyalinin doğrulunu teyit eder).

   

 • Uzaktan Video ile Devriye Hizmeti ile önceden belirlenmiş ya da belirsiz zamanlarda, kamera sistemine Securitas Uzaktan İzleme Merkezi operatörleri tarafından bağlanılarak, görüntüler üzerinden güvenlik durumu değerlendirilir; güvenlik ihlali varsa ihbar edilir.

 • Uzaktan Video ile Refakat Hizmeti ile Kamera sistemi bulunan alanlarda, kişiler uzaktan izlenerek güvenliği sağlanır. Örneğin; Ofisi kapatan bir personelin, otoparka gidip aracına binene kadar güzergahı Securitas Uzaktan İzleme Merkezi operatörlerince kontrol edilebilir ya da gece yalnız başına çalışan ve İSG hassasiyeti olan projelerde belirli zaman aralıkları dahilinde uzaktan refakat hizmeti verilebilir.

Uzaktan Kamera Sistemi Kontrol Hizmeti için detaylar gelecek ay idari bülten yazımızda.

imageimebl.png

Potansiyel müşteriler için öne çıkartabileceğimiz katma değerler:

 • Yüksek çözünürlüklü ve gece görüş özellikli kameralar
 • Olumsuz durumlarda 7/24 kayıt altına alınan her görüntünün tekrar izlenebilmesi ve kolluk kuvvetleri ile paylaşılabilmesi

 • Tek tedarikçi üzerinden hizmet alma kolaylığı

 • Diğer güvenlik çözümleriyle entegre kurgu, uzaktan izleme, 81 ilde hizmet ve servis ağı

 • Müşteri ihtiyacına özel kurgu

 • Hızlı ve kolay kurulum

 • 7/24 Securitas Uzaktan İzleme Hizmeti

 • Görüntülere güvenli uzaktan erişim

Satan birim için önemli detaylar:

 • Bölge adetsel satış hedeflerine katkı

 • Diğer güvenlik çözümleriyle K-1 artışına katkı

 • Kolay ve hızlı kurulum

 

öb.png

Ömer Bitmiş

Ürün ve Hizmet Süreç Müdür Yardımcısı