Skip to main content

Marmara Avrupa Bölge Müdürlüğü

İdari bültenimizde bu ay, ülkemizin Marmara bölgesinde yer alan; ekonomik, tarihî ve sosyo-kültürel açıdan önde gelen şehirlerden biri olan İstanbul ilinden sorumlu Marmara Avrupa Bölge Müdürlüğümüze yer veriyoruz.

Securitas Türkiye’nin kuruluşu itibariyle ilk bölgeler sıralamasında yer alan Marmara Avrupa Bölge Müdürlüğü’nün tarihçesine bakıldığında öncelikle 2016 yılında Kuzey Marmara ve Batı Marmara bölgeleri kurulmuştur. Bu bölgelerin birleşimine bağlı olarak son bir yıldır Marmara Avrupa adı altında faaliyetlerine hız kesmeden devam eden bölge müdürlüğü, coğrafi konumu ve yüksek iş potansiyeli sebebiyle bugün 16 şube ile çalışmalarını sürdürmektedir.

İstanbul ilinin Avrupa yakasından sorumlu olan bölge müdürlüğü; 85 idari ve 4990 saha çalışanı ile 396 projeye ve bu projeler özelinde toplam 705 birime aktif hizmet vermektedir.

Bakıldığında bu denli kapsamlı bir çalışma yürüten Marmara Avrupa Bölge Müdürlüğü, Securitas Türkiye özelinde en büyük ve kalabalık bölge konumundadır. Bu sayede bünyesinde barındırdığı Beykent ofis ve bağlı şubeler ile koordinasyonu sistemli bir şekilde yürütmektedir.

Türkiye’nin en büyük metropolünde yer alan Bölge Müdürlüğü’nün öncelikli segmentleri arasında perakende sektörü ve buna bağlı A+ alışveriş merkezleri ile turizm segmentinde yer alan oteller gelmektedir. Coğrafi lokasyonu sebebiyle bu denli önem arz eden bu projeler sadece İstanbul özelinde değil Milli ve Global projeler kapsamında da yer almaktadır.

Elif Dilara Göcen Fil - Bölge İnsan Kaynakları Uzmanı