Skip to main content

Bölge Müdürlüğümüzle Tanışalım mı?

Securitas Türkiye olarak 2023 senesinde idari bültenlerimizde her sayıda bir bölge müdürlüğümüzle tanışalım istedik ve yazı dizimize en genç Bölge Müdürlüğümüz ile başladık.

Güney Ege Bodrum Securitas.jpg

2011 yılında Bodrum özelinde projelerin sayısının artması ve hedef projelerimizden birisi olan Milas Bodrum Havalimanı’nı kazanmak amacıyla Securitas’ın yerinden yönetim anlayışı çerçevesinde 2012 yılında Bodrum Şube olarak hizmet vermeye başladı. Aynı yıl Milas Bodrum Havalimanı projesinde de hizmete başlayarak Milas Şubesi de açıldı. 2015 senesinde Milas Şube müdürlüğü kapansa da 2019 senesinde sorumluluk sahası Muğla’yı kapsayan Bodrum Şube istikrarlı ilerliyordu.

Bodrum merkezli turizm tesislerinde artan hizmet çeşitliliği ile saha kadro sayısı da giderek artmaya başladı ve 2023, Ocak ayında Güney Ege Bölge Müdürlüğü açıldı.

2011’de Securitas Türkiye’nin güney ege sahillerinde kendini göstermeye başlaması, gerek bölgedeki ihtiyaçlara başarıyla karşılık vermesi gerekse potansiyeli görmesiyle 2023’te yeni bir bölge müdürlüğü açılmasına vesile oldu.

Denizli, Muğla ve Bodrum’u kapsayan hizmet alanları bölge müdürlüğünün şu anda 3 şubesi, 80 projesi, 122 birimi bulunuyor.

Sezona göre değişen kadro sayısı kışları ortalama 650, yazları 900’ü aşabiliyor. 

Hedef pazarında turizm ve yenilebilir enerji segmentleri olan Güney Ege Bölge Müdürlüğü’nün bir önemli özelliği de Securitas çalışanları ve bölgedeki güvenlik görevlileri için lojmanının olması. 170’ten fazla kişinin konaklayabileceği Securitas Lojmanı bölge müdürlüğü binasının hemen arkasında yer almakla birlikte hizmetleri dahilinde dinlenme salonu, çamaşırhane, açık ve kapalı sosyal alanları bulunuyor.

Securitas Türkiye’nin en genç bölgesine havası gibi güzel nice projelere imza atacağı başarılarla dolu yıllar diliyoruz.