Skip to main content

Securitas Türkiye’den Haberler

6 Şubat ve Sonrası...

İlk günden itibaren Securitas Türkiye olarak toplam 209 birimde 786 güvenlik görevlimizle görev yaptığımız deprem bölgesindeki çalışma arkadaşlarımıza, güvenliği bize emanet edilen projelerimize elimizden gelen tüm gayretle destek olmaya çalışıyoruz.

06 Şubat, Pazartesi ülke olarak yaşadığımız afetin etkileri halen sürmekte. Bizler hem bireysel olarak hem de Securitas olarak elimizden gelen yardımları yapmaya devam ediyoruz. Maalesef depremde çalışma arkadaşlarımızdan Erdal Selçuk Ergüleç, Mustafa Serkan Ülkü ve Ahmet Atilla Avara aile fertleriyle birlikte hayatlarını kaybettiler. Güvenlik görevlilerimizden Hasan Türün, Kasım Gülen ve Meryem Alkan ise yaralanarak hastaneye kaldırıldı, tedavileri sürüyor. Depremde birçok iş arkadaşımız akrabalarını kaybetti, acılarını yürekten paylaşıyoruz. Depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, tedavi gören arkadaşlarımıza ise acil şifalar diliyoruz. 

Depremin ilk günü itibariyle Ankara, İstanbul ve Denizli’den yola çıkan operasyon araçlarımız ve yardım kamyonlarımız deprem bölgesine ulaştı. İdari kadromuz ile gerek o bölgelerde yaşayan çalışanlarımızın gerekse depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik malzeme dağıtımları yapmaya devam ediyoruz.

Securitas Türkiye olarak AFAD ve Kızılay’a nakdî bağışlarımızı yaptık. Securitas Grup tarafından da bir yardım kampanyası başlatıldı. Securitas Türkiye ve Securitas Alarm çalışanları olarak 3 Mart, Cuma günü bizler de ofislerimizde bir yemek kermesi organize ederek aramızda yemeklerin satışı üzerinden yardım topladık.

Toplanan tüm bağışlar Securitas Çalışanları Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımız aracılığıyla bölgenin ve bölgedeki çalışanlarımız için değerlendireceğimiz bağışlarımızla dileriz sarmaya çalıştığımız yaraların kısa sürede iyileşmelerine yardımcı oluruz.

Paylaşmanın, birlik ve beraberliğin, bir bütün olmanın anlam kazanmasında büyük rol oynayan, maddi ve manevi her türlü desteği veren değerli Securitas Ailesi'ne sonsuz teşekkürler.

imageggqv7.png

Videomuza ulaşmak için tıklayın.

En Değerli İsveç Markaları Arasında 8. Sıradayız!

Dünyanın önde gelen bağımsız marka değerlendirme danışmanlık şirketi Brand Finance'ın yıllık raporuna göre Securitas, İsveç markaları arasında en değerli ve güçlü markalar arasında 8. sırada yerini aldı.

imagemas8b.png

Securitas İsveç Havalimanı İtfaiye Çalışanları Kahramanmaraş’taki Deprem Arama-Kurtarma Çalışmalarına Katıldı

Securitas'ın Arlanda Havalimanı'nda görev yapan itfaiyeciler ve arama köpeği Türkiye'deki deprem kurtarma çalışmalarına gönüllü olarak katıldı.

Haberin Türkçe çevirisini okumak için tıklayın.

Securitas Grup’tan Geçmiş Olsun Mesajları

Deprem sonrası Securitas’ın farklı ülkelerinden gelen geçmiş olsun mesajları kurum içi mecralarımızda paylaşıldı.

Videoların tamamına Workplace, Securitas Türkiye sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kadınlar Gününde Çeşitliliğimizi Kucakladık

8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebiyle biz de Securitas olarak mesajımızı verdik.
Bu sene adaleti, eşitliği, hakkaniyeti kucakladık. Kadın, erkek fark etmeksizin hakkaniyetli bir dünyaya dikkat çekmek ve bu hareketin bir parçası olduğumuzu göstermek adına Securitas Türkiye, Alarm, Technology olarak fotoğraflarımızdan oluşan bir video çalışmasını tüm mecralarımızda paylaşarak mesajımızı verdik.

image7zzyi.png

Gold Club Kazananları Belli Oldu

Her sene entegre çözümler alanında Securitas ülkeleri arasındaki araştırma ve sonuçlara göre belirlenen Securitas Gold Club kazananları belli oldu. Türkiye’den Berti Bora, Erme Onat ve Ünsal Kütaruk listeye girdi. Ödül töreni ve toplantı 30 Mayıs- 2 Haziran tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek.

berti.pngertaç.pngünsal.png

Securitas Finans Koordinatörümüz Hakan Ilgar yılın CFO’su seçildi

Securitas CFO’su Hakan Ilgar, 2016 yılından bu yana DataExpert iş birliğiyle BMI Business School tarafından yürütülen ve finans sektöründe iz bırakan liderleri temsil eden “En Etkin 50 CFO” listesinde yerini aldı.  

Haber Detayı İçin:

https://www.hurriyet.com.tr/ik-yeni-ekonomi/atamalar/turkiyenin-en-etkin-50-cfosu-belli-oldu-42232163

2023 CFO Summit’deyiz

İş dünyasının dinamikleri doğrultusunda firmaların finansal süreçlerine ve performanslarına etki eden kişilerin bir araya geleceği CFO Summit bu sene 21 Mart 2023 Salı günü Mandarin Oriental Bosphorus’ta gerçekleşecek.

Zirvede, Securitas CFO’su Hakan Ilgar da uluslararası markaların şirket alımları ve finansal süreçlerdeki yönetim şekillerinin konuşulacağı oturumda panelist olarak yer alacak.

Detaylı Bilgi İçin:

https://cfosummit.com.tr/