Skip to main content

İlk Bölge Müdürlüğümüz: İç Anadolu Bölgesi

Securitas Türkiye’nin ilk bölge müdürlüğü olma özelliğine sahip İç Anadolu aynı zaman da coğrafi açıdan da en büyük bölge müdürlüğü konumundadır.

içand.jpg

22 ilden sorumlu olan bölge, Kontrol Şube dahil 11 şubeyi bünyesinde barındırmaktadır. Toplamda 46 kişilik tecrübeli, işini seven, çalışkan ve ekip ruhuna inanan bir idari kadroya sahip olan bölge müdürlüğü farklı illerdeki şube ziyaretlerini koordineli bir biçimde yürümektedir.

Bununla beraber bölge dışında bulunan çalışanların talep ve isteklerine her zaman öncelik veren bölge müdürlüğü, uzak mesafe çalışanları ile sürekli iletişim halindedir.

469 birimde görev yapan İç Anadolu Bölge Müdürlüğü, aktif olarak 248 projede yer almaktadır. Saha kadrosunda görevli 2492 güvenlik görevlisi ile hizmetlerine hız kesmeden dünyanın daha güvenli olmasına yardımcı olan bölgemizin en önemli özelliklerinden bir tanesi de bünyesindeki projeler arasında 10 yılı aşkındır hizmet verdiği markaların olmasıdır. 

Profesyonellikten ödün vermeden her proje için aynı özen ve disiplini gösteren İÇA’nın bölgesel konumu doğrultusunda müşteri yelpazesini Birleşmiş Milletler ve bağlı ajanslar, yabancı ülke elçilikleri, konutlar, perakende sektöründe yer alan firmalar, savunma sanayi, AVM’ler ile OSB oluşturmaktadır.

Bununla birlikte İÇA’nın hizmet yelpazesinde ağırlıklı olarak güneş panelleri üretim tesisleri aynı zamanda mukavva kutu, sünger, vinç ve bakır imalatı yapan fabrikalar, gümrüklerde kullanılan x-ray cihazlarının imalatının yer aldığı endüstri segmentinde bulunmaktadır.

Securitas Türkiye olarak başarılı işlere imza atan İç Anadolu Bölge Müdürlüğümüzü tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.