Skip to main content

Securitas'tan Haberler

Securitas Türkiye’nin Etkinlik Uygulaması Yayında

Yazılımı Securitas Türkiye’ye ait olan Smart Event Tracker hayata geçti. Kurumsal İletişim Müdürlüğü ve Yazılım Geliştirme Ve Uygulama Müdürlüğü’nün birlikte geliştirdiği uygulama Securitas Gold Club etkinliğinde kullanıma açıldı. Tüm Securitas’ın etkinliklerinde kullanabilecekleri bir uygulama olmayı hedefleyen Smart Event Tracker’ın Türkiye ve Grup lansmanı Temmuz ayında yapılacak.

imagee5alx.png imagewcmg8.png

Gold Club Kazananları Belli Oldu

Her sene entegre çözümler alanında Securitas ülkeleri arasındaki araştırma ve sonuçlara göre belirlenen Securitas Gold Club etkinliği 30 Mayıs- 02 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek. Türkiye’den Berti Bora, Erme Onat ve Ünsal Kütaruk’un listeye girdiği etkinlik bu sene de Antalya’da düzenleniyor.  

imageps4ic.png image8ll7.png   image8b0ol.png

                 Berti Bora                              Erme Onat                                Ünsal Kütaruk

               Genel Müdür                           Bölge Müdürü                         Segment Lideri

 

Securitas Araç Kutusu Eğitimleri Başladı

Securitas’ın 2022 senesinde yenilediği Securitas Araç Kutusu (Securitas Toolbox) eğitimlerine başlandı. Securitas Türkiye ve Securitas Alarm tarafında Toolbox Elçisi olan Kurumsal İletişim Müdürü Elif Koca tarafından verilmeye başlanan eğitimler önümüzdeki aylarda da tüm çalışanlara parça parça verilmeye devam edecek. Securitas DNA’sı olarak değerlendirilen Securitas Araç Kutusu ile dünyada 45 ülkede, 358 bin çalışanın işlerine ve Securitas’a aynı bakış açısıyla yaklaşmalarına yardımcı olmayı hedefleniyor. 7 araçtan oluşan çantada her bir aracın ayrı bir amacı ve hikayesi olsa da tüm araçlar bir bütün olarak ele alındığında çalışanlar için yeni kapılar açıyor diyebiliriz.  Araçların vermeye çalıştığı bakış açısı ve hatırlatmaları içselleştirmeyi hedefleyen eğitimlerin yineleme süreçleri de ayrıca Kurumsal İletişim Müdürlüğü tarafından İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü desteği ile planlanacak.

imagei3x2.png

Genç Securitas Gelişim Programı

Securitas Türkiye’nin geleceği ve aynı zamanda kurumsal kültürünün de genç birer temsilcisi olan 30 ve 30 yaş altı tüm çalışanlarımızla bir araya geldiğimiz bir organizasyon gerçekleştirildi. Genç çalışanlarımızla Ülke Yönetiminin bir araya geldiği etkinlikte yemekli sohbetler ile kişisel gelişim süreçleri ve profesyonel iş yaşamı hakkında değerlendirilmeler paylaşıldı. Securitas Güvenlik Akademisi Genç Securitas Gelişim Programı’nda; eğitim faaliyetleri ve paylaşım toplantıları, kişisel farkındalık ve envanter uygulamalarının yanında kitap kulübü buluşmaları ve Securitas’ın deneyimli çalışanları ile kahve sohbetleri gibi yıl boyu sürecek çeşitli etkinlikler yer alacak.              

imagetr54.png image4g9rc.png

imageegb4j.png imageosub5s.png

Securitas Türkiye, Global HR Summit’te

08-09 Haziran 2023 tarihlerinde düzenlenecek olan Global HR Summit’te Securitas’ın dijital dünyasını konuşacağız. “Şirketlerde Dijitalleşme ve İnsan; Gelecekte Bizleri Neler Bekliyor?” panelinde Securitas Türkiye Bilgi Teknolojileri Koordinatörü Aykut Yılmaz Securitas dünyasından bahsedecek. İş dünyasının önemli isimlerinin bir araya geldiği zirve, istihdamda ilk 15’te olan Securitas Türkiye’nin insan kaynağını dijital platformlarda nasıl yönettiğini paylaşacak.

Detaylı Bilgi için:

https://globalhrsummit.org/tr

imagetnait.png

Güvenlikte Paradigma Kayması Webinar Serisi Devam Ediyor

Securitas Türkiye’nin geleceğin güvenliğine yön verme misyonun tamamlayıcı yanlarından birisi olan Güvenlikte Paradigma Kayması Webinar serisi 2023 senesinde de devam ediyor. Ev sahipliğini Güvenlik Süreçleri Kalite Koordinatörlüğü’nün yapacağı webinarda acil durumlarda güvenlik alanındaki süreç yönetimleri konuşulacak.  Finansal güç ve kriz anındaki finans tarafındaki adımlar, bu süreçteki operasyonel tarafın yönetimi, koordinasyon, kriz anında operasyonel yönetim ve MADEP konusu gündemde yer alacak. Haziran ayı içerisinde yapılması planlanan webinar herkese açık olarak Teams üzerinden gerçekleştirilecek.

imagerjyqc.png