Skip to main content

Securitas Türkiye’de Nisan Nasıl Geçiyor?

  • Securitas Türkiye 2 yıl aradan sonra tekrar yüzyüze toplantılarına başlıyor. 22 Nisan, cuma günü Ankara, Holiday Inn Otel’inde gerçekleştirilecek 2022, 1. Çeyrek toplantısına aktif katılım sağlayamayanlar Smart üzerinden canlı yayını izleyebilecekler.
  • 31 Mayıs- 1 Haziran tarihlerinde Ankara, Congresium’da gerçekleşecek. Prosumer TR- Üreten Tüketiciler Kongresi ve Fuarı’nda Securitas Türkiye Enerji ve Maden Segment Müdürü Ünsal Kütaruk, enerji yatırımcıları panelinde enerji sektöründe güvenliğini katılımcılarla paylaşacak.
  • Güvenlikte Paradigma Kayması Seminerleri devam ediyor. Yapay Zeka ve Güvenik konulu webinarımız 28 Nisan, perşembe günü Teams üzerinden gerçekleşecek.
  • 24-27 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Global CHRO Summit, online seminerinde Securitas Türkiye Ülke Başkanı Murat Kösereisoğlu “Teknoloji ve İnsan Kaynağı Entegrasyonu” konulu sunumu ile yer alacak.
  • Müşterilerimize Securitas Türkiye Dokunuşu

Potansiyel ve mevcut müşterilerimize farklı bir dünya görmeleri için ‘Neden Securitas?’ sorusunu, katma değerimizi ön plana koyarak müşteri e-postaları ile yanıtlamış oluyoruz.

imagel1f1g.png

Mevcut müşterilerimizle iletişimin sürekliliğini sağlayarak tutundurmaya destek olurken; potansiyel müşterilere nasıl bir katma değer sağlayacağımızı anlatarak rakipler arasından bizi seçmeleri için katkıda bulunuyoruz. 

Müşteriyi anladığımıza ve ona özel entegre çözümler sunduğumuza; bizimle yola çıktığında yarattığımız Securitas değerine, finansal gücümüze, yeni referanslarımıza, Securitas’tan haberlere, ürün-hizmetlerimize ve insan kaynağı ile yarattığımız güce yer verdiğimiz bilgilendirme e-postalarını göndermeye başladık ve devam ediyoruz. Katma değer odağındaki bu e-posta gönderimlerinin ne kadar okunduğunu ölçümleyebilirken, bu e-postalar üzerinden bizimle iletişime geçmek isteyen potansiyel müşterilere hızlıca dönüş yapabiliyoruz.

 

Elif Duygu Koca | Kurumsal İletişim Müdürü

 

Ürün ve Hizmet Kılavuzu yayınlandı!

Securitas Türkiye’nin ürün ve hizmetlerinin güncel isimlerine göz atmak isterseniz...

Hemen inceleyin