Skip to main content

Securitas'tan Haberler

Türkiye’de En Fazla İstihdam Yaratan 12. Firma Securitas Türkiye

Türkiye'nin en büyük 500 şirketinin belirlendiği "Fortune 500" listesinde Securitas Türkiye, en fazla istihdam yaratan şirketler sıralamasında yerini korudu. Şirket 21 bine yakın çalışanıyla 2022’de en fazla istihdam yaratan 12. şirket oldu. Ayrıca Fortune 500 genel sıralamasında da 443. sırada yerini aldı.

image4f6.png

Türkiye’de Kadın Dostu Şirketler Listesinde 37. Sıradayız

Türkiye’de toplumsal cinsiyet eşitliğine en büyük katkıyı yapan şirket ve grupları ortaya koymayı amaçlayan Capital Kadın Dostu Şirketler araştırmasında yer alan şirketler, hibrit olarak düzenlenen bir törenle ödüllerini aldı. Securitas Türkiye olarak listede 3270 Kadın çalışanımızla 37. Sırada yerimizi aldık.

Securitas Türkiye Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Politika ve Uygulamalarını yayınladı.

 Çeşitlilik ve kapsayıcılık kapsamında birbirinden faydalı çalışmayı hayata geçiren Securitas, faaliyet gösterdiği her ülke özelinde çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Securitas Türkiye alanında uzman bir ekiple birlikte Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Politika ve Uygulamalarını hazırlayarak yayınladı.

imagews8qj.png

Securitas Türkiye Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Politika ve Uygulamaları

Securitas Türkiye TÜREK 2023’te Yerini Aldı

7-8 Kasım 2023 tarihleri arasında İstanbul, H,lton Bomonti Otel’de Türkiye rüzgar sektörünü bir araya getiren Türkiye Rüzgar Enerjisi Kongresi (TÜREK)’de Securitas Türkiye’de yerini aldı.  Bu sene  12’ncisi gerçekleştirilen Türkiye Rüzgar Enerjisi Kongresi’de Securitas Türkiye Enerji ve Mandecilik Segment Müdürü Ünsal Kütaruk Açık Kürsü’de rüzgar enerjisinin geleceğini, geleceğin güvenlik çözümleriyle nasıl korunabileceğini katılımcılarla paylaştı.

imagez01uc.png

EnerjiSa Üretim’den Anlamlı Ödül

Enerjisa Üretim tarafından, “Ortak Enerji, Güçlü Sinerji” mottosuyla düzenlenen Tedarikçi Buluşmasında Securitas Türkiye olarak Enerjisa Üretim’in 3748 MW kurulu gücündeki 24 santralinde bilgi, insan ve teknolojiyi bir araya getirerek sunduğumuz hibrit güvenlik çözümlerimiz kapsamında ödüle de layık görüldük. 

 

Güvenlikte Paradigma Kayması  Webinar Serimiz “ Kriz Dönemlerinin Domino Etkisi” ile devam ediyor.

“Güvenlikte Paradigma Kayması” seminer dizimize“Kriz Dönemlerinin Domino Etkisi”

konulu webinarımız ile devam ediyoruz. Doğal afetler, ekonomik krizler, iklim sorunları ve daha bir çok konuda birbirinden farklı dinamikleri olan krizlerin aslında domino etkisiyle güvenli alanlarımızı nasıl etkilediğini Securitas Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Elif Koca moderatörlüğünde Güvenlik Süreçleri Kalite Koordinatörü Hüseyin Erim ve Güvenlik Süreçleri Kalite Koordinatör yardımcısı Feramuz Çalışkan’dan dinleyeceğiz. 

Teams uygulaması üzerinden 28 Kasım, Salı günü, 10:30 - 12:00 saatleri arasında gerçekleşti.

image0pp1j.png

 

Securitas’ın DNA’sı Securitas Araç Kutumuzu daha yakından tanımak ister misiniz? 

https://toolbox.securitas.com/introduction

Başarı hikayelerimizle geleceğin güvenliğini yazmaya devam ediyoruz.

https://youtu.be/2Pd3h2se3u0 

E-posta kutularımızı biraz rahatlatmaya ne dersiniz?

https://youtu.be/ojF6bObeL6k

Entegre güvenlik çözümlerine dair Gold Club 2023 kazananlarından ip uçlarını izlediniz mi?

Securitas Türkiye’nin EGÇ satışlarındaki başarısının örnek gösterildiği İş birliğine odaklanma zamanı temanı Avrupa Konferansı 2023 videosunda çok daha fazlası sizleri bekliyor.

Fortune 500 Ödül Gecesinde Securitas Türkiye Mali ve İdari İşler Koordinatörü Hakan Ilgar ödül töreni ve liste için neler söyledi?

 

Elif Duygu Koca - Kurumsal İletişim Müdürü